اسلایدر

معجزات علمی قرآن

رامین
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ رامین
آرشیو وبلاگ
      معجزات علمی قرآن (و در زمین نشانه هایی برای اهل یقین وجود دارد و در خود شما آیا نمی بینید؟)
تناقضات تئوری تکامل

تناقضات تئوری تکامل بخش اول

تاریخچه ی داروینیزم و فسیل ها

آیا می دانستید که ماده گرایی مختص به زمان چارلز داروین نبوده و 5000 سال قبل از وی نیز وجود داشته است ؟

سخنان دکتر فریدون صحافی در باره ی تاریخچه ی متریالیزیم و فسیل ها

آیا می دانستید که شواهد فسیلی نشان می دهد که بدن موجودات زنده از 150 میلیون سال پیش تغیر نکرده و هیچ گونه ی حد واسطی بین خزنده و پستاندار و پستاندار و پرنده و پرنده و پستاندار کشف نشده و حتی موجودی به نام پتروداکتیل وجود خارجی ندارد؟

فیلمی از هارون یحیی در مورد فسیل های چگونه فسیل ها نظریه ی تکامل را لغو می کنند؟

برای مشاهده ی بخش دوم این فیلم کلیک کنید.

فسیل ها به داروینیست ها نه می گویند!(فیلمی بسیار جالب در این مورد)

 

فسیل‌ها گواه بر تکامل می‌باشند!" این ادعایی بوده که دانشمندان با صدایی بلند عنوان می‌کردند. اما مشکلی که در مورد فسیل‌ها وجود دارد، این است که میان حیواناتی که فسیل‌ها گواه بر وجود آنها هستند، و حیوانات همنوعشان در عصر ما، هیچ فسیلِ میانی وجود ندارد، گویی حیوانات اولیه ناگهان به‌صورت حیوانات امروزی تحول و تکامل یافته‌اند. داروین نیز خود متوجۀ این نقصان در فرضیۀ خود بود، اما بر این باور بود که یک روز فسیل‌های میانی یافت خواهند شد. هنوز بعد از گذشت ۱۵۰ سال‌، فسیلی دال بر وجود حیوانات میانی و در حال تکامل یافت نشده است‌.


فسیل های زنده مدارک عدم تغیر در بدن جانداران

 

فیلمها به زبان انگلیسی(البته قابل فهم) هستند.

 

بخش اول آزمایش میلر

میلر این آزمایش، میلر قصد داشت یکی از مولکولهای آلی اولیه حیات (اسیدهای آمینه) را با فرآیندهای طبیعی خلق کند. به این منظور، وی مواد شیمیایی لازم را به طور خالص تهیه و طی مراحل متعدد، واکنش های شیمیایی را در آنها القا نمود.

همچنین وی پیش فرض های متعددی از جمله وجود محیط کاهشی (در برابر محیط اکسایشی فعلی) و... را نیز در نظر گرفت. به منظور وارد نمودن انرژی لازم برای واکنش ها که عمدتاً انرژیخواه بودند، از جرقه های الکتریکی (به عنوان جایگزین رعد و برق در زمین اولیه) استفاده کرد.

 

میلر پس از هر مرحله از آزمایشات، ترکیبات مورد نظر خود را از ناخالصی های موجود جدا می کرد تا برای مرحله بعد، مواد خالصی در اختیار داشته باشد. پس از انجام کلیه این مراحل وی توانست نوعی اسید آمینه را به طور خالص تولید نماید.

 

 

بخش اول اشتباها مربوط به آزمایش میلر الگوی سوپ بنیادین و اعداد و ارقام مربوط به تئوری تکامل(سخنان دکتر فریدون صحافی در این مورد)

 

لطفا به اعداد و ارقام سالهایی که برای تکامل یک سلول لازم است دقت کنید!

بخش دوم سخنان دکتر فریدون صحافی در باره تناقضات تئوری داوین در اعداد و ارقام و دو مثال جالب در مقایسه ی تصادفی بوجود آمدن حیات در کره ی زمین

 

پیچیدگی ساختار پوتئین ها

نتایج پژوهش ها مشخص می کند که برای بوجود آمدن حیات به تعداد حداقلا250-450 ژن برای هر سلول نیاز است.

علاوه بر این این تعداد برای میکروب انگلی است برای سایر سلول ها این عدد حداقلا به 1500 پروتئین صدق می کند.یعنی یک تک سلولی ساده نیاز به حدود 1500 نوع پروتئین دارد که بطور جداگانه از یک دیگر فعالیت می کنند ادامه در فایل زیر ....

برسی احتمال تصادفی بوجود امدن یک پروتئن در زمان مساعد!

احتمال ایجاد یک پروتئین بصورت تصادفی مطلبی از محمدعلی کوشش

 بخش دوم مشترک بودن ژن های انسان و میمون

همچنین مساله ی دیگری که توسط نیروی های داروینیست مطرح می شود این است که 96 درصد زن های انسان و میمون مشترک هستند(البته تا کنون کاربرد 98 درصد ژن های بدن کشف نشده است!)دکتر فریدون صحافی در این فایل به برسی این مطلب می پردازد و همچنین اشکالاتی را در مورد تعداد کروموزوم ها و تضاد آن با تئوری داروین را مطرح می کند:

سخنان دکتر فریدون صحافی در مورد مشترک بودن ژن های انسان و میمون و تضاد تعداد ژن ها برخی از موجودات با تئوری داروین

 

بخش سوم تفاوت های ساختاری بین مغز انسان و میمون

در اواسط سال 2010 گروهی از دانشمندان ازدانشگاهLouisiana کالیفرنیا تحت نام Cognitive Evolution Group که بروی مغز انسان و میمون مطالعه می کردند اعلام کردند که تفاوت های ساختاری بین مغز انسان و میمون به قدری زیاد است که هر چقدر شواهد نظریه ی داروین احتمال این که انسان و میمون از نیای مشترک باشند را بیشتر می کند این تفاوت ها این احتمال را کمتر می کند.

در عرض 25 سال گذشته گرایش غالب در روانشناسی قوای ذهنی مقایسه‌ای، در جهت پیدا کردن تشابهات بین آدم و حیوان و بی‌اهمیت دانستن تفاوت‌ها به عنوان تفاوتی در مرتبه یک درجه و نه تفاوت بنیادین بوده است. در این مقاله محققین دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس مدعی شده‌اند که داروین اشتباه کرده است به این معنا که وجود پیوستگی بیولژیکی بین آدم وحیوان به همان اندازه گسستگی بنیادین بین ذهن آدم و حیوان را تحت الشعاع قرار داده است. آنها نشان داده‌اند که این گسستگی در ادراک بین انسان و حیوان عمیق‌تر از آنی است که حتی با اشاره به قدرت تکلم و وجود فرهنگ در یک جامعه انسانی راجع به آن صحبت شده است و مدلی برای قوای ذهنی انسان و حیوان ارائه داده‌اند که تخمینی از قدرت تشخیص نمادین یک سیستم توسط انسان و یا حیوان است.

 

بطور خلاصه نویسندگان این مقاله مدعی هستند که قوای استدلال منطقی آن چیزی است که بین انسان و حیوان آن گسستگی را ایجاد می‌کند.

 

این مقاله در 70 صفحه تحت عنوان Darwin’s mistake Explaining the discontinuity between human and nonhuman minds منتشر شده است که با کلیک بروی اسم آن می توانید آن را دانلود کنید.

فیلمی از هارون یحیی در باره ی پیچیدگی های ذهن انسان

ریچارد داوکینز

 

اطلاعریچارد داوکینز پس از مدتی درنگ و سر درگمی که نتوانسته به سوال جواب بدهد شروع به داستان بافی می کند.نیشخند

 

کاهن اعظمِ تکامل‌، ریچارد داوکینز، خودش پذیرفته که هر سلول شامل اطلاعات کدبندی‌شده دیجیتالی است که اطلاعات موجود در آن‌، بیشتر از مجموعه سی جلدی دائره‌المعارف بریتانیکا است‌. او این را می‌پذیرد، با این‌حال معتقد است که باید انتظار داشت که افراد هوشمند باور کنند که کتاب پرحجمی چون دائره‌المعارف بریتانیکا در اثر یک تصادف به‌وجود آمده باشد!

برای دانلود فیلم کلیک کنید

 

مناظره ی بین زیست شناس منکر خدا، "ریچارد داوکینز" و مسیحی متخصص ژنتیک،"فرانسیس کالینز"

 

نظریات هارون یحیی در باره تئوری داروین

 

استاد بزرگوار آقای هارون یحیی در کتاب خود تحت عنوان نیرنگ تکامل به برسی مفصل تناقضات تئوری داروین می پردازند.

همچنین شما می توانید در این لینک و در این لینک و در این لینک به سه کتاب دیگر آقای هارون یحیی که به دلایل رد تئوری داروین می پردازند را دسترسی داشته باشید.(این سه کتاب به زبان انگلیسی هستند)

 

دانلود فیلم سقوط تئوری تکامل از هارون یحیی

فیلم سقوط علمی تئوری داروین از هارون یحیی بخش 1 2 3 4

 

فیلمی از هارون یحیی در باره شگفتی های خلقت انسان(جنین شناسی)


آخرین طبلی که دارویینیست ها بر آن می کوبند پروزه ژنوم انسان.

طرح نقشه‌برداری و تعیین توالی کل ژنوم انسان اولین بار در سال ۱۹۸۴ در کنفرانسی در Alta Uta عنوان شد. تأمین قسمتی از بودجه این پروژه را دپارتمان انرژی آمریکا به عهده گرفت و در سال ۱۹۸۸ کنگره آمریکا رسماً اجرای پروژه ژنوم انسانی را از سال ۱۹۹۱ به مدت ۱۵ سال تصویب کرد. در این سال انسیتو بهداشت ملی آمریکا (NIH) نیز برای اجرای این طرح اعلام آمادگی کرد. بزودی کشورهای انگلیس ،فرانسه، آلمان و ژاپن نیز به این پروژه پیوستند. در سال ۱۹۹۸ سازمان ژنوم انسانی (HUGO ) ایجاد شد. تعیین توالی بیش از ۹۰ % ژنوم انسان در فوریه سال ۲۰۰۱ به پایان رسید.اما هنوز بسیاری از ژنهای انسان شناسایی نشده اند.

دانلود فایل تصویری سخنان دکتر فریدون صحافی در باره پروژه ژنوم انسان

برای دانلود این فایل بصورت صوتی بروی این لینک کلیک کنید.

نوع دوستی در طبیعت

نظریه ی داروین بر پایه ی این عقیده بنا شده است که همیشه گونه ی غالب گونه ی مغلوب را از بین می برد و گونه های ضیعف همیشه توسط گونه های وی از بین می روند بر پایه ی همین اساس کشورهای غربی به خود اجازه می دادند مردم را در کشورهای آفریگایی و در زمان های قبل از آن سرخپوست ها را از بین ببرند و این نظریه دست آویزی برای قدرتمندان شد.در حالی که آفریگایی ها از لحاظ هوشی وبدنی هیچ فرقی با انسان های سایر نقاط ندارند و در بسیاری از نقاط به درجات بسیار بالا دست یافته اند.


اما آیا می دانستید در طبیعت همیشه اینگونه نیست و نوعی دوستی بین حیوانات در طبیعت وجود داد؟


فیلم نوع دوست در طبیعت از استاد بزرگوار آقای هارون یحیی این مساله را شرح می دهد.

بدبختی هایی که تئوری داروین در قرن بیستم برای بشریت به ارمغان آورد

آیا می دانستید اکثر فاشیست های بزرگ قرن ما که باعث کشتار میلیون ها نفر شده اند به تئوری داروین اعتقاد داشتند؟سخنان دکتر فریدون صحافی در باره ی بدبختی هایی که تئوری داروین در قرن بیستم برای بشر به ارمغان آورد

ادوین کانلین

«پرفسور ادوین کانلین زیست‏شناس دانشگاه پرینستون غالبا میگفت:
«احتمال پیدایش زندگی از تصادفات به همان اندازه است که در نتیجه حدوث انفجاری در یک چاپخانه، یک کتاب قطور لغت بوجود آید» من این بیان را بدون قید و شرط تأیید میکنم. من عقیده راسخ دارم که خدایی وجود دارد که جهان را خلق کرده و از آن نگهداری میکند... من خدا را خدایی (میدانم) که تمام کتب آسمانی از سوی وی نازل شده ودر آن کتاب خود را به عنوان خالق و صانع جهان به بشر شناسانده و راه مستقیم حقیقت را به او نشان داده است... من اجازه میخواهم تا از چگونگی تأثیر شیمی آلی که در تقویت ایمان من بسیار مؤثر افتاده شمه‏ای بیان کنم. ما وجود یک حکمت عالیه را برای خلقت طبیعت قبول میکنیم، والا باید بگوئیم که این جهان و طبیعت که ما آن را ادراک میکنیم، فقط و فقط در نتیجه تصادف بوجود آمده است. برای کسی که شگفتیها و رموز و نظم و ترتیب شیمی آلی را مخصوصا در اجسام زنده دیده است، تصور به وجود آمدن جهان در نتیجه تصادف بسیار دشوار و محال است. هر قدر ما ساختمان ذره را بیشتر مطالعه میکنیم و واکنش‏های این ذرات را بیشتر زیر نظر قرار میدهیم به همان اندازه روشن‏تر درمییابیم که یک عقل کل نقشه عالم طبیعت را طرح و با اراده و مشیت خود آن را خلق کرده است. این فکر نتیجه تجربه شخصی من است و غالب اوقات که در آزمایشگاه، میان اجسام بینهایت کوچک و فعل و انفعالات پیچیده و عجیب آنها کار میکنم، فکر عظمت و حکمت عالیه آفریدگار مرا مبهوت و متحیر میسازد. فعل و انفعالات سلول حیوانی به قدری عجیب و پیچیده است که اگر کوچکترین انحرافی در آنها روی دهد باعث بیماری حیوان میشود. واقعا عجیب است که سازمانی به پیچیدگی یک سلول حیوانی بتواند خودبخود به حیات و فعالیت خویش ادامه دهد. برای این کار حتما وجود پروردگار فوق‏العاده حکیمی ضرورت دارد. من هر قدر بیشتر در آزمایشگاهها به کار تجربی میپردازم، ایمانم راسختر و محکمتر میشود و نسبت به فکر و حال بعضی از همکاران بیدین خودم، در هر نقطه جهان که باشند، بیشتر میاندیشم. وضع آنها در نظر من معمایی شده است که چگونه با مشاهده این همه دلیل بارز، باز نمیخواهند به وجود صانع اقرار کنند. در حالیکه یک ماشین ساده ساخت بشری طراح و سازنده‏ای لازم دارد، چگونه ممکن است موجوداتی که هزاران مرتبه پیچیده‏تر و عجیب‏تر از آنند، صانعی نداشته باشند.» سخنان این دانشمند ، مربوط به برهان نظم است که به طورخلاصه نمی تواند یک مجموعه منظم حتی یک موجود بسیار کوچک به صورت تصادف و اتفاق به وجود آید ، بلکه به سازنده و خالق حکیم و دانا تعلق دارد و پذیرش تصادف در خلقت آن قدر بی دلیل است که مانند پذیرش به وجود آمدن یک کتاب فلسفی و عملی دقیق با انفجار یک کارخانه چاپ کتاب.

هرمون ها

هرمون ها موادی در داخل بدن هستند که به فعل و انفعال های شیمیایی داخل بدن سرعت می بخشند و بدون وجود آنها بدن از کار می افتد اگر هرمون ها در کار نباشند ساده ترین فر آیند های بدن گاهی تا میلیون ها سال بطول می کشد

تئوری داروین هیچ پاسخی برای چگونگی بوجود آمدن هرمون ها ندارد

چون اگر از لحظه ی اول حیات هرمون ها نبودند نیز هیچ امکان تکاملی وجود نداشت و ساده ترین عملیات سلول ها به اندازه حیات کره ی زمین بطول می کشید و فرصتی برای تکامل و حتی پیدا کردن قابلیت ساختن هرمون برای بدن نبود


آقای هارون یحیی در این کتاب به برسی هرمون ها و تناقض وجود هرمون ها با تئوری داروین می پردازند.

انفجار کامبرین(camberian explosion)دورهٔ کامبرین حدود ۵۴۲ میلیون سال پیش آغاز شده و تا حدوداً ۴۸۸/۳ میلیون سال پیش ادامه داشته‌است.


دوره کامبرین نقش اساسی و مهمی در تاریخ حیات بر روی زمین ایفا می‌کند. زمانی که اغلب گروههای بزرگ جانوران اولیه در قالب فسیل ظاهر شدند. این حادثه گاهی (انفجار کامبرین) نامیده می‌شود به دلیل اینکه زمان کمی برای ایجاد آن طی شده‌است. در ابتدا تصور می‌شد که سنگهای این دوره حاوی اولین و قدیمی‌ترین فسیلهای جانوری است. در این دوره در مدت زمان کمی تعداد زیادی موجودات بوجود آمدند که هنوز هیچ زنجیره ای بین موجوداتی که این دوره پدید آمدند و موجودات دوره ی قبل وجود ندارد!وبصورت حلقه ی مفقوده باقی مانده است تعداد زیادی از دانشمندان خود متعجب هستند که چگونه در این مدت زمان کم در این مقیاس وسیع موجودات بوجود آمده اند درحالی که هیچ دلیلی مبنی بر تکامل این موجودات از موجودات دوره ی قبل وجود ندارد. و این خود یکی از دلایل رد نظریه ی تکاملی داروین است و تنها نظریه ی خلقت توسط یک خالق بزرگ در مورد این دوره صدق می کند.


آخرین نظرات دانشمندان در مورد نظریه تکامل چیست؟


در این مورد ترجمه خلاصه بیانیه پانصد نفر از دانشمندان علوم تجربی تقدیم می‌شود:بالغ بر 500 اندیشمند دارای مدرک دکترا، بیانیه‌ای را امضاء کردند که بیانگر تردیدشان نسبت به فرضیه تکامل داروین می‌باشد.

در این بیانه آمده است: «ما در لحاظ کردن پیچیدگی حیات موجودات زنده، ادعای قابلیت جهش اتفاقی و انتخاب طبیعی را، فاقد قطعیت می‌دانیم. بررسی دقیق مدارک و اسناد در رابطه با فرضیه داروین بایست مد نظر قرار گیرد.» فهرست 514 امضاء کننده، مشتمل بر دانشمندان ایالات متحده و آکادمی ملی علوم روسیه می‌باشد. عمدة امضاء کنندگان عبارتند از: 154 زیست‌شناس، 76 شیمی‌دان و 63 فیزیکدان.
امضاء کنندگان بیانیة مذکور، رسالة دکترای خود را در علوم زیست شناسی، فیزیک، شیمی، ریاضی، طب، کامپیوتر و رشته‌های وابسته ارایه کرده‌اند. اکثر آنها اساتید یا پژوهشگرانی در دانشگاههای معتبر می‌باشند از قبیل: MIT، دانشگاه کمبریج، UCLA، Smithsonian، Ucberkely، پرفیتون، دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه ایالت اوهایو، دانشگاه جورجیا و دانشگاه واشنگتن. مؤسسة دیسکاوری (Discovery Institute) اولین بار فهرست اختلاف عقیده با دارونیسم را در سال 2001 چاپ کرد. در آن زمان ادعا شده بود که «در حقیقت هر دانشمندی در جهان عقیده بر صحت فرضیه داروین دارد.»


طرفداران فرضیه داروین (دارونیست‌ها) همچنان ادعا می‌کنند که هیچ دانشمند مطرحی در فرضیه داروین شک ندارد و در اینجا فهرستی وجود دارد که 500 دانشمند مایلند که تردید خود را در رابطه با فرضیة داروین، به صورت متفق‌القول اعلام نمایند تلاش دارونیست‌ها برای سرکوب مخالفت و مباحثه با استفاده از مراجع قضایی، رسانه‌ها و انجمن‌های آکادمیک، در حقیقت باعث برانگیختن مخالفت بیشتر و تشویق دانشمندان بیشتری می‌شود که درخواست افزوده شدن به فهرست مخالفین را داشته باشند. در واقع این فهرست رو به رشد دانشمندان مخالف بود که مؤسسه ما را تشویق کرد که وب سایتی را با آدرس www.dissentfromdarwin.org ارایه کند که پاسخی برای افراد جویای سوال باشد و نیز محلی برای دسترسی به فهرست، چه توسط عامه مردم و چه توسط دانشمندانی که تقاضای افزوده شدن نامشان به فهرست را دارند.
باطل شدن نظریه خلق الساعه توسط لویی پاستور
گروهی از دانشمندان در شهر شیکاگو:داروینیزیم نظریه ای نقض شده.
 

مواردی در طبیعت که تئوری داروین را نقض می کنند

فیلم معجزه ی دانه از هارون یحیی فارسی


پیچیدگی های ساختاری سلولی انسان و سایر موجودات تئوری تکامل را تقض می کند


موتوری با قدرت بازدهی 100% مطلبی از محمد علی کوشش

احتمال تصادفی بوجود آمدن پروتئینی به نام هموگلوبین مطلبی از محمدعلی کوشش!!!!!!!

پروتئینها، نقش مهمی را در زندگی ما ایفا می کنند. برای مثال: هموگلوبین، انتقال دهنده اکسیژن در درون بدن و انسلین، کنترل کننده مقدار شکر جذب شده از خون و آمیلاز، هیدرولیز کننده نشاسته به مالتوز می باشد. بیست نوع آمینو اسید پایه انواع پروتئین ها را تشکیل می دهند. پروتئینها، زنجیره‌های خطی یا پلیمرهایی هستند که از ترکیب اسیدهای آمینه حاصل می‌شوند. اسید آمینه‌ها ، حروف الفبایی پروتئینها را تشکیل می‌دهند (۲۰ حرف- ۲۰ نوع اسید آمینه) و چون امکانات بالقوه نامحدودی در طرز توالی و طول زنجیره اسید آمینه‌ها در تولید پروتئینها وجود دارد، از اینرو انواع بی‌شماری از پروتئینها نیز می‌توانند وجود داشته باشند. پروتئینها از تعداد زیادی اسید آمینه ساخته شده‌اند. این اسیدهای آمینه توسط پیوندهای پپتیدی به یکدیگر اتصال یافته و زنجیر طویلی را ایجاد می‌کنند. باید توجه داشت اگر یک زنجیره پلی پپتیدی را که دارای 50 اسید آمینه است در نظر بگیریم تنها با تغییر ترتیب قرار گرفتن این اسیدهای آمینه می‌توان سنتز 20 به توان 50 زنجیر پلی پپتیدی را پیش بینی نمود. هموگلوبین انسان که یک پروتئین کروی با وزن مولکولی 68000 است باید چهار زنجیر اسید آمینه بطور مناسبی تجمع یافته باشد تا هموگلوبین فعالی تشکیل شود. اگر در هموگلوبین یک اسید آمینه نادرست در موضع معین قرار گیرد، نمی تواند اکسیژن را در گردش خون منتقل کند. فقط تغییر یک اسید آمینه خاص از 146 اسید آمینه موجود در یک تک زنجیر هموگلوبین سبب بیماری کم خونی می شود. سلولهای قرمز حاوی ماده ای بنام هموگلوبین هستند که امکان برداشتن و رساندن اکسیژن به نقاط مختلف بدن را فراهم می کنند. اکسیژن به هموگلوبین متصل شده و اکسی هموگلوبین را تشکیل می دهد که بوسیله آن O2 از ریه به بافتها حمل می شود. داکسی هموگلوبین نیز CO2 را از بافتها به ریه برده و آنرا از بدن خارج می نماید. درحدود 25 تریلیون ازاین سلولها درجریان خون یک فرد متوسط وجود دارد. هرگلبول قرمزخون درحدود250میلیون مولکول هموگلوبین دارد. وقتی که گلبولهای قرمز از درون بسترمویرگی آبششها یاششها عبورمی کنند، اُکسیژن به داخل سلولهای قرمزخون انتشارمی یابد، تا آنجا که به آهن هموگلوبین متصل میشود. این فرایند درمویرگهای گردش خون سیستمیک برعکس میشود، جایی که هموگلوبین محموله ی اُکسیژن خود را به بافت ها تخلیه می کند.سلولهای قرمزخون درمغزاُستخوان تشکیل میشوند. تولید آنها به وسیله ی یک مکانیسم خودتنظیمی منفی کنترل میشود که به مقدار اُکسیژنی که ازطریق خون به بافت ها می رسد، حساس است. اگربافت ها به مقدار کافی اُکسیژن دریافت نکنند، کلیه هاهورمونی به نام اریتروپویتین ترشح میکنند که مغزاستخوان را تحریک می کند تا گلبول سازی نماید. به طورمتوسط، گلبولهای قرمزبین3یا4ماه درخون گردش می کنند و سپس این گلبول های قرمزفرسوده درکبد تجزیه می شوند. و ماتریالیست ها و بی خدایان باید توضیح دهند که ماده (بی جان و بی هوش) چگونه می داند که سلول های بدن نیازمند اکسیژن هستند و لذا در خون می آید جزئی را به نام هموگلوبین با هدف اکسیژن رسانی قرار می دهد؟!http://www.khodavaelm.blogfa.com/cat-13.aspx http://ghoranvaelm.blogfa.com/cat-2.aspxاحتمال درست قرار گرفتن20 حرف در 146 مکان در صورت اینکه تکرار حروف مجاز باشد به معنی آن است که 146 بار عدد بیست را در هم ضرب کنیم!!!!!!!!! الحظه ا ی به این احتمال بیندیشید!!! این خود بتنهایی نشان دهنده علم و قدرت طراح بینهایت هوشمند(آفریدگار) در ایجاد جزئی به نامهموگلوبین است که وظیفه اکسیژن رسانی به سلول های بدن را بر عهده دارد.

 

 اعصابی که در بدن شما وجود دارد به اندازه فاصه زمین تا ماه است.این سیستم پیچیده در اثر تصادف و تکامل بوجود آمده است!!

تناقضات تئوری تکامل بخش دوم

ریچارد داوکینز کاهن اعظم تکامل در مناظره ی تلوزیونی با جان کالینز نیز سوال جالبی مطرح می کند که اگر خدایی وجود داشته باشد چه نیازی به تکامل دارد؟این سخن تکامل گراها و خداپرستان را بطور مستقیم رو در روی همدیگر قرار می دهد یا تکامل یا خدا...؟
بیش از یک میلیون گونه بروی زمین با ویژگی های کاملا متفاوت زندگی می کنند نظریه ی تکامل می گوید همه ی گونه ها بر اثر یک تصاف بروی کره ی زمین پدید آمده اند.
در ابتدا به برسی متریالیزم تاریخی و زندگی و آثار چارلز داروین سپس به برسی تناقضات تئوی داروین می پردازیم.
5000 هزار سال قبل در سرزمین خاورمیانه اعتقاد بر این بود که همه چیز از ماده تشکیل شده است سامری ها اعتقاد داشتند زندگی اتفاقی تشکیل شده است در یونان باستان اعتقاد داشتند که در اول یک ماده وجود داشته سپس ماده به گیاه و حیوان تبدیل شده.
در روم باستان نیز این اعتقاد وجود داشت در قرن هجدهم این نظریه به اروپا آمد.
نخستین کسی که بطور جدی در باره ی نظریه ی تکامل به مطالعه پرداخت لامارک زیست شناس فرانسوی بود وی معتقد بود که جانوران صفات اکتسابی را که هر نسل کسب می کند به نسل های بعدی انتقال می دهد بعد ها با پیدایش علم ژنتیک این نظریه رد شده است.
نظریه ی لامارک
بر اساس نظریه لامارک زرافه هایی که برای خوردن برگ گیاهان می رفتند در هر نسل برای خوردن برگ درختان می رفتند در هرنسل بهدلیل تلاش برای خوردن برگ درختان به اندازه ی گردن آنها افزوده می شد و این صفات به نسل های بعدی نسل به نسل اندازه ی گردن زرافه افزوده می شد.

لامارک در پایان عمر نابینا شده بود و چهار بار ازدواج کرده بود و فرزندان بسیاری داشت.
نظریه ی لامارک بعدها توسط آزمایش های وایسمن بروی 22 نسل از موشها موردتردید جدی قرار گرفت وایسمن در آزمایش خود در 22 نسل از موشها دم موشها را قطع کرد و سر انجام در هیچ یک از 22 نسل صفت نبودن دم اکتسابی نشد!
دومین زیست شناسی که دراین مورد به مطالعه پرداخت زیست شناس آماتوری به نام چارلز داروین بود
.
چارلز داروین

چارلز داروین در ۱۲ فوریه ۱۸۰۹ در خانواده پزشکی ثروتمند اهل شروبری، شروپشایر، انگلستان دیده به جهان گشود. او پنجمین از شش فرزند خانواده بود. پدرش رابرت داروین و مادرش سوزانا وجوود هر دو از خانواده‌های اصیل زاده انگلیسی و حامیان کلیسای توحیدی بودند.
وقتی داروین هشت سال داشت مادرش درگذشت. یک سال بعد او را برای تحصیل به مدرسه شبانه‌روزی در شهر مجاور فرستادند. در ۱۸۲۵ پس از صرف یک سال کارآموزی در کنار پدرش برای تحصیل پزشکی به دانشگاه ادینبرو رفت. اما خشونت عملیات جراحی باعث شد که از پزشکی بیزار شود و در عوض نزد یک برده سیاهپوست آزاد شده به نام جان ادمونستون به آموختن تاکسیدرمی مشغول شود. داروین شیفته داستان‌هایی بود که ادمونستون از جنگل‌های بارانی امریکای جنوبی برایش تعریف می‌کرد
.
در سال ۱۸۲۷ پدر ناخشنود از این که پسر جوانش به پزشکی علاقه‌ای نشان نمی‌دهد، نام او را در کالج کریست دانشگاه کیمبریج نوشت تا در کسوت روحانیت در آید. این تصمیم عاقلانه‌ای برای داروین جوان بود چرا که در آن زمان کشیش‌های انگلیکان درآمد خوبی داشتند و بسیاری از طبیعیدانان خود روحانی بودند. با اینحال داروین در کیمبریج ترجیح می‌داد که به جای درس خواندن همراه با پسر عمویش ویلیام داروین فاکس به سوارکاری، تیراندازی و جمع‌آوری سوسک بپردازد و در این کار آنچنان پیشرفت کرد که او را به عنوان سوسک شناس به جناب کشیش جان استیونس هنسلو استاد گیاهشناسی معرفی کردند. داروین در کلاس‌های تاریخ طبیعی هنسلو شرکت جست و چیزی نگذشت که محبوب‌ترین شاگرد وی شد. با نزدیک شدن فصل آزمون، داروین بر درس‌هایش متمرکز شد و سرانجام امتحانات نهایی را با کسب نمره خوب در الهیات و نمره‌های متوسط در ادبیات یونانی، ریاضیات و فیزیک با موفقیت پشت سر گذاشت.

سفر با بیگل
پدر چارلز داروین ابتدا با این سفر مخالف بود ولی به اسرار برادر زنش با این سفر موافت کرد.

سفر با کشتی بیگل پنج سال به طول انجامید. داروین بیشتر این مدت را صرف پویش‌های زمین‌شناختی، بررسی سنگواره‌ها و مطالعه بر روی ارگانیسم‌های زنده کرد. او از موجودات زنده امریکای جنوبی هزاران نمونه گرد آورد که بسیاری از آنها تا آن زمان برای دانشمندان غربی ناشناخته بودند. همه این‌ها به علاوه یادداشت‌های مفصلی که داروین از مشاهدات خود تهیه کرده بود، در نظریه‌پردازی‌های آینده او بسیار به کار آمدند.
انتشار کتاب منشا انواع

پژوهش‌های داروین به آرامی پیش می‌رفت. در سال ۱۸۴۲ مقاله خلاصه‌ای از نظریه‌اش تألیف کرد و در سال ۱۸۴۴ رساله‌ای ۲۴۰ صفحه‌ای درباره انتخاب طبیعی نوشت. با وجود اصرار دوستان، وی همچنان در انتشار گسترده نظریاتش مردد بود و نتایج تحقیقات خود را فقط با برخی همکاران نزدیکش همچون چارلز لایل و جوزف هوکر در میان می‌گذاشت؛ اما دریافت نامه‌ای در ژوئن ۱۸۵۸ داروین را واداشت تا تردیدهایش را کنار بگذارد. نویسنده نامه زیست‌شناس جوانی بود به نام آلفرد راسل والاس که در بورنئو کار می‌کرد. او نیز درباره تکامل به همان اندیشه‌های داروین رسیده بود. داروین ظرف دو هفته مقاله‌ای تهیه کرد و همراه با مقاله والاس به انجمن علمی لینیان فرستاد. دوستانش ترتیبی دادند که هر دو مقاله با هم عرضه شود اما همراه با مدارکی که حق تقدم داروین را ثابت کند. داروین که اراده‌اش بر اثر آگاهی از وجود رقابت برانگیخته شده بود پس از ارائه مقاله شروع به نوشتن کتابی کرد با عنوان «پیرامون اصل انواع به وسیله انتخاب طبیعی یا بقای نژادهای مساعد در مبارزه برای زندگی». در این کتاب که بعدها به عنوان «اصل انواع» مشهور شد، وی کوشید نظریه تکامل به وسیله انتخاب طبیعی را توضیح دهد و مدارک علمی برای آن ارائه کند.

داروین تردید جدی در باره ی ادعای خود داشت و از فرضیه اش مطمئن نبود وی در کتاب منشاا نواع فصلی را به برسی مشکلات نظریه اش که توانایی پاسخ به آنها را نداشت پرداخت وی امیدوار بود که در آینده با پیشرفت علم این مشکل حل شود.
در زمان داروین نیز اطلاعات زیادی در باره ی موجودات زنده در دست نبود و میکروسکوب های آن زمان بسیار ساده و ابتدایی بودند.
چارلز داروین یک نژاد پرست بود
یکی از مشخصه های مهم در عین حال پنهان چارلز داروین نژاد پرستی وی بود وی معتقد بود وی نژاد های سفید اروپایی را برتر از سایر نژاد ها می دانست.وی معتقد بود برخی نژادها خیلی پیشروی کرده اند و برخی هنوز مشخصات میمون را دارا هستند(مثل سیاه پوستان)
داروین در کتابی تحت عنوان افزایش انسان ها که پس از کتاب منشا انواع پخش شده بومیان محلی استرالیا و سیاهپوستان را با گوریل ها در یک کفه ی ترازو گذاشته است و ادعا کرد که این نژاد ها در آینده توسط نژاد های پیشرفته ی انسانی از بین خواهند رفت .
داروینیزم اجتماعی بعد ها برتری نژاد اروپایی را بر آسیایی ادعا کرده است।داروین خود نیز برخی ملت ها از جمله اقوام آسیایی را در رده نژاد های پست شمرده است. 


آزمایش میلر
در سال 1953 شیمیدان آمریکایی به نام استنلی میلر آزمایشی انجام داد تا به آن وسیله تکامل مولکولی را به اثبات برساند او فرض کرد که اتمسفر اولیه ی زمین از متان آمونیاک و هیدروژن تشکیل شده باشد او این گازها را در دستگاه آزمایش جمع کرد و به مخلوط آن الکتریسیته وارد کرد و بعد از چند هفته در این مخلوط چند آمینو اسید مشاهده کرد.
این کشف شوق و شور زیادی در تکامل گرایان ایجاد کرد.
در دهه ی 1970 کشف شد که مدل اتمسفر پیشنهاد شده از طرف میلر شامل متان و آمونیاک اشتباه بوده است میلیر عمدا این گازها را انتخواب کرده بود زیرا برای ساخت آمینو اسید ها بسیار مناسب بودند از طرف دیگر کشف های علمی نشان داد که اتمسفر اولیه از نیتروژن کربن دی اکسید و بخار آب تشکیل شده که این ترکیب اصلا برای برای تولید آمینو اسید متاسب نیت همچنین مشخص شد که در اتمسفر اولیه ی زمین مقدار زیادی اکسیژن وجود داشت که باعث تجزیه ی آمینو اسید ها می شود و در محفظه ای که میلر از آن استفاده کرده بود از اکسیژن خالی شده بود..

با کشف شدن این موضوع ثابت شد که امکان ندارد که آمینو اسید ها تصادفی بوجود آمده باشند حتی اگر تصادفی بوجود آمده باشند امکان ندارد به ساختار های پیچیده ای مثل یک پروتئین تبدیل شده باشند.
بعد از میلر عده ای از تکامل گرایان ادعا کردند که آمینو اسید ها توسط سنگ های فضایی یا سفینه های فضایی به زمین حمل شده است!
همچنین این آزمایش با دخالت مستفیم انسان بود نه طبیعت و اسید آمینه هایی تشکیل شده نمی توانستند تشکیل پروتئین دهند.
هیچ دلیل علمی وجود ندارد که در آن موقع در کره زمین اکسیژن وجود نداشته
در کتابی تحت عنوان bulletin of American ذکر شده است که زمین شناس ها از آزمایش هایی که روی سنگ ها انجام داده اند نشان داده اند که 5/3 میلیارد سال پیس در جو کره زمین اکسیژن وجود داشته
در کتاب evlderce geoloy vol 10 p 14 هیچ دلیل علمی وجود ندارد که اکسیژن بروی کره ی زمین وجود نداشته چون قدیمی ترین سنگ ها نشان می دهد که اکسیژن وجود نداشته.
اسید امینه های ها بر دو نوع هستند دست راستی و دست چپی(بستگی به رادیکال اسید امینه دارد.
اسید آمینه هایی که زندگی را تشکیل می دهند دسته چپی هستند اسید امینه های آزمایش میلر دست راستی بودند.اسید امینه ای که 200 پروتئین دارد
دانشمندان سریعترین کامپیوتری که ممکن بود 10 به توان 80 ثانیه شصت برابر عمر کائنات است برای یک پروتئین هزار تریلیون ثانیه اگر تعداد شکل هایی را که یک پروتئین تشکیل می دهد را کنار هم بچیند 900 بیلیون سال طول می کشد.
82 کامپیوتر با سی پی یو تایم 34 سال توانستند به یک پروتئین شکلی بدهند که فقط یک کاربرد داشته باشد!سلول هر انسان در هر ده میلیونیوم ثانیه سلول ما این کار را انجام داد که این کامپیوتر 100 ترلیون برابر سریعتر ا سلول 6 ماه
برسی دست چپی و راستی بودن
ساختار پروتئین ها از نظر شیمیایی درت چپی یا دست راستی است فرق میان آنها زاویه ی سه بعدی میان ساختارشان در جهات مختلق است آمینو اسید هایی که برای بوجود آمدن یحات مورد نیاز هستند همه شان دست چپی هستند و اگر فقط یک آمینو اسید دست راستی بخواهد وارد سیستم شواد حیاتی تشکیل نمی شود و این به مقدار قابل ملاحظه ای امکان حیات را از بین می برد اگر بخواهید احتمال انتخواب شدن آمینو اسید های دست چپ را برای یک پروتئین ساده که 400 آمینو اسید دار محاسبه بکنیم می شود یک در ده به توان 20 دانشمندان می گویند تعدا کل اتم های مجود در کائنات ده به توان 80 می باشد.
علاوه بر این موضوع اتصال مناسب آمینو اسید ها نیز شرط تشکیل حیات است و فقط آمینو اسید هایی که پیوند پپتید دارند می توانند با یکدگر حیات بوجود آورند و معملا 50 در صد آمینو اسید ها دارای پیوند پپتید می باشند و اگر بخواعیم احتمال بوجود آمدن یک پروتئین بر حسب این موضوع را در نظر بگیریم یک در دو به توا 399 می باشد
اگر بخواهیم این احتمال را باری یک پروتئین 500 آمینو اسیدی در نظر بگیریم می شود ده به توان 950 !!
در حیقت در طبیعت احتمال شروع روند این آزمایش میسر نمی باشد در هر آزمایش باید آمینو اسید ها بایستی از یکدیگر جدا شوند ئ در یک ردیف و زنجیر دیگر به هم بپیوندند و در اتصال پانصدمین آمینو اسید باید عمل سنتز متوقف شود
الگوی حباب
بعد از شکست آزمایش میلر تکامل گرایان ادعا کردند فیمن دایسون : اولین اسید آمینه ها در زیر اقیانوس ها در یک نقطه ی گرم و تاریکی در اعماق اقیانوس ها بوجود آمدند سپس این اسید آمینه ها به وسیله ی حباب هایی به سطح زمین آمدند و پس از ترکیدن انژی مورد نیاز خود را از ترکیدن بدست آوردند و سپس به وسیله ی باد و ... به قسمت های مختلف زمین انتقال یافتند.
در آب عمل سنتز پروتئین امکان ندارد
برای اینکه که آمینو اسیدها بتوانند پروتئین ها را بسازند بایستی توسط پیوند پپتیدی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و قتی ایا اتصال صورت می گیرد باید یک مولکول آب آزاد شود این مطلب الگوی سوپ بنیادین را کلا مردود می سازد زیرا بنا به قاعده ای بتام چاتلئیز وجود دارد که طبق این قاعده واکنشی که نتیجه ی آن آزاد شدن یک مولکول آب است در آب امکان پذیر نیست و باید در خشکی انجام بگیرد.تکامل گرایان اقیانوس ها را در برابر این حقیقت که آمینو اسید ها در خشکی در برابر تشعشعات نابود می شوند بعنوان محل تشکیل آمینو اسید ها نشنان می دهند.
آزمایش فکس
بعد از اثبات این مساله که در آب امکان سنتز پروتئین وجود ندارد تکامل گرایان ادعا کردند که آمینو اسیدها در اقیانوس های اولیه در یک کوه آتشفشان تشکیل شدند بعدا هم آبی موجود در آمینو اسید ها به خاطر دما بخار شده استو سپس آمینو اسید ها به هم چسبیده اند و ...
اما این نظریه نیز مورد قبول کسی قرار نگرفت زیرا آمینو اسید ها تحت دمای شدید از بین می روند
بعد از آن شخصی به نام ویلیام بونر ادعا کرد که :چون ما نمی توانیم ثابت کنیم اولین آمینه اسید ها بروی کره ی زمین بوجود آمدند اولین اسید آمینه ها از کرات دیگر آمدند.


برسی احتمال تصادفی بودن حیات بروی کره ی زمین
علم امروز ثابت کرده عمر زمین 5 میلیارد سال پیش است
زمان + شانس =زندگی

یک بوینگ 747 چهار و نیم میلیون جز دارد یک سلول بیلیون ها جز دارد

احتمالات تصادفی بودن حیات
احتمال انداختن یک سکه 1/2 است اگر یک سکه هشت بار بندازیم 1/256 اگر صد بار بندازیم که خط بیاد چند بار بندازیم 100 بار خط
2 به توان صد می شود
یا 10*30 اگر یک نفر 31 میلیون بار در ثانیه سکه را بالا بندازد 1000 ترلبون سال طول می کشد تا این آزمایش انجام شدو عمر کائنات 15 میلیار سال است.
در علم ریاضی احتمال آن 1 ده به توان پنجاه مساوی با صفر است
ریاضی دان ها امکان اینکه یک پروتئین ساده بر اثر شانس 1 *10 به توان 191
است امکان بوجود آمدن یک سلول از روی شانس 10 به توان 40000 در کل کائنات محاسبات نشان می دهد 10 به توان 80 اتم وجود دارد
اگر بخواهیم جمله ی theory of evaluation اگر کیسه داشته باشیم که 27 حرف انگلیسی با رعایت فاصله از یک کیسه بطور تصادفی در دفعه ی اول در بیاوریم در هر حرف احتمال آن یک به 27 است و اگر کل 23 حرف را در بیاوریم شانس این که در دفعه ی اول پشت سر هم دربیاد عدادی است یک بروی هزار میلیون تریلیون اگر ماشینی داشته باشیم که در هر ثانیه یک بیلیون بار این کار را انجام دهد 26000 ترلیون سال طول می کشد که این کار انجام شود تعداد ژن های dna سی و دو مورد است.
فرانسیس کریس
اگر یک امینو اسید به وسیله ی شانس بود هیچ اماکانی این اینکه تصادفی بوجود بیایید نیست.
که در هیچ زمان
روبل دش orgi destiny
امکان اینکه زندگی به وسیله ی اتفاقات شیمایی بوجود آمده باشد صفر است
برسی پیچیدگی یک پروتئین
در این قسمت به برسی این موضوع می پردازیم که آیا امکان دارد یک پروئتین بصورت تصادفی ایجاد شود؟
برای ساختن پروتئین ها از 20 اسید امینه استفاده می شود پروتئین هموگلوبین 539 اسید آمینه دارد و باید اسید امینه ها درست پشت سرهم قرار گیرند و اگر جای یکی عوض شود و یا شکل سه بعدی آن عوض شود پروتئین کار نمی کند.
تعداد مختلف پرتئین هایی که از 20 اسید امینه و 539 عداد از آن می توان درست کرد می شود چهار در به توان شش صد و نوزده اگر از روز اولی که دنیا بوجود آمد ساعتی وجود داشت چهار میلیارد ثانیه را ثبت می کرد.
اگر تعداد پروتیئن های های تمام موجودات زنده از اول کره ی زمین بوجود آمده باشد عددی در حدود چهار به توان پنجاه و دو تخمین زده می شود.تعداد اتم های کره ی زمین ده به توان هشتاد هست اگر این اعداد را ضرب کنیم باز احتمال تصادفی بوجود آمدن پروتئین صفر است.
الکساندر اوپای تکامل گرای روسی در کتابش تحت عنوان منشا ریشه ی زندگانی می نویسد بوجود آمد سلول از مهمترین نقاط تاریکی است که تئوری تکامل را به خود می کشاند.
زمین شناس آمریکایی بنام ویلیام استوکس در کتابش می نویسد اگر در طی میلیاردها سال سطح ملیاردها سیاره با قشری از آمینواسید مملو بود باز پروتئین تشکیل نمی شدو
پروفسور ریوس می گوید یک انسان هر چقدر به این بیاندیشد گه آمینو اسید ها بر حسب تصادف با یکدیگر ترکیب شده اند و ساختارهای مختلف را پدید آورده اند به این مساله که چقدر با عقل مقیر است پی خواهد برد.بواقعیت پیوستن یک کار یک نیروی خلاق منطقی تر خواهد بود.احتمال بوجود آمدن حتی یک پروتئین برحسب تصادف امکان ناپذیر خواهد بود امکان در کنارهم قرار گرفتن یک میلیون پروتئین برحسب تصادف و با نظم خاص میلیون ها برا امکان ناپذیر تر خواهد بود.
در درون سلول علاوه بر پروتئین ها نوکلئیک اسید ها کربن هیدارت ها لیپیتها الکترولید ه و پروتئین ها هم وجود دارند.
پرفسور روبرت شاپرو متخصص شیمی و دن آ از دانشگاه نیویورک می گوید احتمال بوجود آمدن 2000 نوع پروتئین مختلف در یک باکتری برحسب تصادف یک در 10 به توان 4000 می باشد(در سلول های بدن انسان 20000 نوع پروتئین وجود دارند)
پروفسور چاندراویکراماسینگه می گوید این رقم داروین و تمام تئوری هایش را به تنهایی می تواند گم و گور کند.
برسی مولکول DNA
در سال 1995 مولکول Dna توسط جیمز واتسون و فرانسیس کریک کشف شد تمام اطلاعات کربوط به سلول های بدن انسان از ظاهرش تا ارگانهای داخلی اش درون مولکون dna ثبت شده است اگر بخواهیم اطلاعات موجود در یک مولکول DNA را روی کاغذ بیاوریم بایستی یک کتابخانه ی غول پیکر با 900 کتاب که هر جلدش 500 صفحه دارد را تشکیل بدهد.این حجم باور نکردنی از اطلاعات در بخش های مختلفی از DNA که ژن نام دارد قرار گرفته است.
نقطه ای که در مورد DNA وجود دارد این است که اگر کوچکترین اشنتباهی در چیده شدن نوکلئوتید هایی که ژن را تشکیل می دهند رخ دهد ژن قابل استفاده نخواهد بود.اگر در بدن یک انسان 30000 ژن را در نظر بگیریم نیاز بوجود آمد تصادفی میلیون ها نوکلئوتید داریم
تکامل گرایی بنام فرانک سالیسبوری در این مورد می گوید:یک پروتئین شامل 300 آمینو اسید می باشد کنترل کننده ی این زنجیر هزار نوکلئوتید خواهد داشت اگر بخواهید در هر DNA چهار نوع نوکلئوتید وجود داشته باشد یک سری چهار نوکلئوتید 4 به توان 1000 نوع مختلف می تواند باشد.
مغلطه ای به نام جهش
بعد از تشخیص این امر که انتخواب طبیعی هیچ عملکردی در تکامل ندارد تکامل گرایان ادعا کردند که جهش ها باعث تکامل موجودات زنده می شود.
اما مشاهدات نشان می دهند که جهش ها فقط باعث تخریب موجودات زنده می شوند جهش هایی که در انسان رخ داده است منجر به بیماری هلیی مانند سندروم داول زالی کوتولگی و یا حتی سرطان شده است.
نکته ی جالب این است که جهش هاباعث ایجاد اطلاعات جدید بروی کروموزوم ها نمی شوند فقط باعث جابجایی اطلاعات می شوند مثل اینکه صفحه ای از یک کتاب قیچی شود و در کنار صفحه ی قیچی شده از یک کتاب دیگر قرار بگیرد.
تکامل گرایان مدعی هستند که موجودات زنده با گذشت زمان موجودات جهش پیدا کرده و از یک باکتری ساده که می تواند چندین هزار نوع پروتئین داشته باشد به انسانی که نزدیک به صدهزار نوع پروتئین داشته باشد تکامل پیدا کرده است یعنی در اثر جهش باید دهها هزار نوع پروتئین جدید بوجود بیایید که یک پروتئین یا یک باکتری به یک انسان تکامل بیابد برای بوجود آمدن هر پروتیئن هم باید چندین جهش مفید انجام شود و هیچ جهشی که منجر به نابودی گونه ی جهش یافته شود نیز انجام نشود!
همچنین در اینجا به برسی مثال هایی از جهش می پردازیم
رسوایی یلوت داون
هنگامی که داروین نظریات خود را ارائه کرد دیرین شناسان آن زمان به مخالفت با او پرداختند زیرا می دانستند گونه ی حد واسطی که داروین می گفت وجود ندارد داروین امیدوار بود که یافته های فسیلی جدید این مشکل را حل کند.
چارلز داروسن دکتری معروف و دیرینشانسی بود که در سال 1912 ادعا کرد که یک استخوان فک و تکه ای جمجمه را واقع در منظقه ی پیلوت داون انگلیس یافته است که استخوان فک شبیه میمون ولی دندان ها و جمجه ها شبیه انسان هست وی این قطعات را پیلوت داون نامید و اعدا کرد که این قطعات500 هزار سال قدمت دارند بیشاز چهل سال مقالات علمی در باره ی استخوان های پیلت داون نوشته شد و بیش از 500 رساله ی دکتری در این مورد نوشته شد.
در سال 1949 کنت الکی از بخش دیرین شناسی موزه ی انکلیس شیوه ی تست فلورین را برای تعین عمر این فسیل آزمایش کرددر این آزمایش معلوم شد استخوان فک مرد پیلوت داون اصلا فلورین ندارد!!!
این بدان معنا بود این استخوان بیش از چندسال از دفتش تمی گذرد.
تحقیقات مفصل نشان داد که جمجمه متعلق به انسانی 500 ساله و استخوان فک متعلق به میمونی بود که به تازگی مرده بود!دندان ها هم مرتب و در فک جاسازی شده بود و مفاصل را با دی کرومات پتاسیم رنگ کرده بود تا ظاعری قدیمی نشان دهد.
در حقیقت پیلوت داون بزرگترین کلاهبرداری و جعل علمی تاریخ بود
!
برسی رسوایی سلکانت
فقدان فسیل بین ماهی و دوزیست باعث شد که تکامل گرایان ادعا کنند فسیل ماهی به نام سلکانت یک فرم حد واسط بین گونه ی خزنده و دوزیست است که در حدود 70میلیون سال قبل از بین رفته است و دارای یک ریه ی ابتدایی مغز و دستگاه گردش خون و هاضمه و یک مکانیسم ابتدایی برای حرکت در خشکی بوده است این نظریه تا دهه ی 1930 در محافل علمی پذیرفته شده بود.
1- قبل از کشف سلکانت زنده ادعا می شد باله های سلکانت توانایی حرکت بروی زمین را دارند بعد از کشف سلکانت زنده معلوم شده که باله های سلکانت توانایی حرکت بروی زمین نداشته است
2- بعد از کشف نمونه ی زنده معلوم شد چیزی که ادعا می شد به عنوان شش است فقط یک توده ی چربی بوده است!!
3- برسی مغز نمونه ی زنده نشان داد که مغز این نمونه شبیه به مغز ماهی ها است نه پستانداران
در 22 دسامبر 1938 در اقیانوس هند یک عضو زنده از خانواده ی سلکانت کشف شد در سالهای بعد 200 سلکتانت زنده نیز در سراسر عالم سید شدند و مشخص شد این گونه در اعماق اقیانوس ها و فقط در عمق 180 متری آب زندگی می کرده است نه در بین آب و خشکی.
تابه حال هیچ گونه ی حد واسطی کشف نشده است
چارلز داروین نیز می دانست که هیچ گونه ی حد واسطی بین خزنده و پرنده خزنده و پستاندار و ... وجود ندارد و فقط امیدوار بود که در آینده این فسیل ها کشف شوند که هیچ گونه ی حدواسطی کشف نشده است

تنها گونه ای ای حد واسطی که می توان بین پستانداران و پرندگان وجود داشته باشد می توان به خفاش اشراه کرد اما فسیل هایی که از 50 میلیون سال قبل از خفاش پیدا شده است نشان می دهد که این گونه بدون تغیر است واز میان موجودات دریایی تنها وال صفات پستاندار را دارد که نم توانند گونه ی حد واسط باشند.
اگر فرم های میانی بین وجودات وجود داشت باید میلیون ها گونه از فسیل های این موجودات تا کنون کشف می شد اما ...
چرا گذشتن از آب به خشکی امکان پذیر نیست؟
تکامل گرایان بر این عقیده هستند که موجودات ابتدا از آب به خشکی آمدند و سپس به خزندگان جهش پیدا کردند و ...
اما موجوداتی که در خشکی زندگی می کنند چهل در صد از انژی خود را صرف حرکت در خشکی می کنند اما موجودات آبی برای حرکت در آب تقریبا انرژی را صرف نمی کنند.اگر موجودی بخواهد از آب وارد خشکی بشود باید دارای سیستم استخوان بندی قوی و انرژی زیاد بشود.مساله ی دوم این است که تغیرات دمای خشکی به شدت زیاد است و تغیرات دمای آب به شدت کم است اگر موجوداتی از آب به خشکی بیایند در اثر تغیرات ناگهانی دمای خشکی جان خود را از دست می دهند همچنین موجودات آبی برای تنفس به شدت به آب نیاز دارند و بیش از چند دقیقه نمی توانند در بیرون از آب بسر ببرند و در بیرون از آب مدت زمان کافی برای تکامل شش ها به آب شش ها را ندارند چون در مدت زمان کمی نابود می شوند.
همچنین جانوران آبی برای دفع مواد زاید خود به شدت به آب نیاز دارند و موجودی که به تازگی به خشکی آمده است نمی تواند مواد زاید خود را دفع بکند.
برسی مغلطه ای بنام آرکئو پتریس
مهترین گونه ی حدواسطی که طرفداران تکامل به آن اسناد می کنند مربوط به فسیل پرنده ای 150 میلیون سال است.ادعایی که در مورد این پرنده می شود این است که این پرنده یک نیمه دایناسور است که توانایی پرواز کردن را نداشته است.
در سال 1992 فسیلی از آرکئوپتریکس کشف شد که این نظریه رد شد این فسیل ثابت کرد که این موجود توانایی پرواز کردن را داشته است.همچنین وجود چنگال در این جاندار ربطی به خزنده بودن آن نداشته است و تعدادی از پرندگان امروزی مثل توراکور و هوتیزن نیز برای آویزان شدن از درخت ها چنگال را دارند.
استخوان ها مانند پرندگان امروزی توخالی بوده است 2-پرها نشان می هد که خونگرم بوده و قادر به پرواز هستند.3-ماهیچه های قدرتمند این پرنده نشان می دهد که این پرنده توانایی پرواز را داشته
برسی فسیل ها نشان می دهد که هیج تفاوتی بین گونه های قدیمی و جود ندارد!
تئوری تکامل بر این پایه استوار است که گونه ها همواره در حال تغیر هستند اما با نگاهی بین موجودات امروزی و فسیل های آنها متوجه می شوید هیچ تفاوتی بین موجودات و اجداد آنها در میلیون ها سال قبل وجود ندارد در اینجا به برسی تعدادی از فسیل ها می پردازیم


مغلطه ی آسترالوپیتکوس
اولین آسترالوپیتکوس به وسیله ریوند دارت کشف شد.دارت ادعا کرد این فسیل متعلق به گونه ای است که ویژگی های مشابه انسان را دارد.
تکامل گرایان ادعا کردند که این گونه دارای استخوان بندی میمون بوده است اما روی دو پا راه می رفته است.بعدها تحقیقات وسیع دو کالبد شناس انگلیسی و آمریکایی به نامهای لرد سالی زوکرمن(تکامل گرا بوده است) و پروفوسور چارلز اکتارد بروی نمونه های مختلف آسترالوپیتکوس نشان داد این موجود مانند سایر میمون ها روی دو پا راه می رفته است بعد از پانزده سال تحقیق معلوم شد که این جانور فقط یک میمون معمولی بوده است.
در شماره فوریه 1999مجله ی فرانسوی Scienceetive مقاله ای تحت عنوان خداحافظ لوسی در این باره منتشرکرد
.
بعدها اگسنارد که یک تکامل گرا بود ساختار اسکلتی این گونه را شبیه اورانگوتان های امروزی معرفی کرد هالی اسمیت نیز در 1994 با مطالعاتی که روی دندانن های آسترالوپیتکوس انجام داد نشان داد که گونه ای از یک میمون بوده است.
در همان سال فرد اسپور و لرماردوود و فرانس زونه ولد که همگی کالبد شناس بودند با روشی کاملا متفاوت متوجه شدند کانال های گوش میانی آسترالوپیتکوس همانند میمون های امروزی بود .

جمجمه ی آسترالوپیتکوس و شامپانزه ی مدرن بسیار شبیه به یکدیگر هستند.
هوموراکتوس
تکامل گرایان هوموراکتس را یک انسان ابتدایی معرفی کردند هوموراکتوس فقط یک نژاد منقرض شده ی انسانی است یک دلیل برای اثبات این موضوع فسیلی تایید شده که متعلق به پسری 12 ساله است که که در نجوانی قدر 83/1 بوده است ساختار اسکلتی این فسیل با انسان های امروزی تفاوتی ندارد.
دیرین شناس آمریکایی آلن واکر اعلام کرد که تردید دارد که یک پاتبیولوژیست معمولی بتواند به تفاوت های بین این گونه و انسان معمولی پی ببرد.
یکی از دلایل دارونیست ها برای این موضوع حجم جمجه ی این موجود بود که مغز کوچکتر از انسان معمولی داشت.این امر نیز نمی تواند مورد قبول باشد زیرا هوش افراد به حجم مغز بستگی ندارد بلکه به سازماندهی آن مربوط است اگر بخواهیم بر اساس این موضوع برسی کنیم وال یا فیل که دارای بزرگترین حجم مغز هستند باید پیشرفته ترین موجودات روی کره ی زمین باشند
همچنین دومین موردی که تکامل گرایان در مورد این موجود به آن استناد می کنند بر آمدگی شدید ابروی این گونه است که یک امر طبیعی است و درنژاد های مختلف انسانی دیده می شود
مجله تایم در شماره ی 23 دسامبر 1996 گذارشی در باره یک هموارکتوس 27000 ساله که در جزیره جاوه زندگی می کرد چاپ کرد این به این معناست که این یک نزاد انسانی مدرن است.
مردم بومی استرالیا نیز که یک نژاد انسانی هستند جمجمه ای شبیه به هوموارکتوس دارند
.
نئاندرتال
نئاندرتال ها انسان هایی بودند که به طور ناگهانی 100000 سال پیش در اروپا ظاهر و در 35000 سال قبل از بین رفتند و یا با سایر نژاد ها مختلط شدند.تنها تفاوت هایی که بین آنها وجود دارد اسکلت زمخت و حجم بیشتر جمجمه ی آنهاست.
امروزه همه این حقیقت را پذیرفتند که نئاندرتال یک گونه ی انسانی است داروینیست ها تلاش بسیار در این مورد کردند که این موجود را یک گونه ی اولیه از انسان نشان دهند اما نئاندرتال ها هیچ تفاوتی با افراد قد بلندی که در خیابان راه می روند ندارند.
همچنین کالبد شکافی نئاندرتا ها نشان می دهد که مهارت های دستی هوش یا توانایی زبانی این موجود نسبتبه انسان های امروزی کمتر نیست.
همچنین حجم جمجمه ی نئاندرتال 150 سی سی بزرگتر از انسان امروزی است که ادعای تکاملگرایان مبنی بر بزرگتر شدن مغز در طول زمان را رد می کند.همچنین یافته ها نشان می دهد که انسان نئاندرتال مانند انسان های امروزی ابزار آلات موسیقی می ساخته مردگان خود را دفن می کرده با انسان های هوموساپینس روابط فرهنگی داشته است.
محاسبات بروی استخوان نئاندر تال نشان می دهند که از لحاظ فیزیکی قوی تر از انسان های امروزی بوده است

بن بست حرکت روی دو پا
انسان تنها موجودی است که می تواند بروی دوپا حرکت بکند هیچ حیوانی مانند انسان نمی تواند بروی دوپایش حرکت بکند.تکامل گرایان ادعا می کنند که گام برداشتن بروی چهار پا در میمون کم کم به گام برداشتن بروی دو پا در انسان تبدیل شده است.
سوابق فسیلی نشان می دهد که هیچ موجودی نبوده که شیوه ی حرکتی بین انسان و میمون را داشته باشد.برسی ها نشان می دهد که آسترالوپیتکوس و هوموهابیلیس روی چهار پا و خمیده رو به جلو گام بر می دارند در حالی که هوموارکتوس و نئاندرتال ها مانند انسان گام بر می دارند یعنی گام برداشتن بروی دوپا بطور ناگهانی در انسان ظاهر شده است.
در سال 1996 کالبدشناس انگلیسی رابین گرامپتون که در باره ی گام برداشتن انسان تحقیق می کرد نتیجه گرفت وجود یک نوع مابین گام برداشتن انسان و میمون غیر ممکن است. وی نشان داد که یک موجود زنده یا فقط می تواند بروی دو پا راه برود یا روی چهار پا.
.
کل ساختار اسکلت میمون بروی چهار دست و پا طراحی شده و استخوان بندیشان به جلو خم شده است و دست و پاهای آنها خمیده است تا راحت تر راه بروند.
در گوش انسان ساختاری پیچیده به اسم حلزون وجود دارد که موقعیت بدن را نسبت به زمین سنجیده و در تعادل بدن نقش دارد مطالعه بروی حلزون نیاکان میمون ما!نشان می دهد که این جانوران یا فقط بروی دوپا راه می رفتند یا خمیده راه می رفتند
.
تفاوت های ساختاری بین مغز انسان و میمون
در سال 2008 گروهی از دانشمندان دانشگاه ... آمریکا اعلام کردند که به قدری تفاوت ساختاری بین مغز انسان و میمون وجود دارد که امکان ندارد این دو از یک گونه اشتقاق پیدا کرده باشند این گروه افزودند هرچقدر تئوری داروین به شباهت میان انسان و میمون می پردازد این تحقیق احتمال این که این دو گونه از یک نیا باشند را دورتر می کند این مقاله تحت عنوان Darwin’s mistake Explaining the discontinuity between human and nonhuman minds به چاپ رسیده. .
تفاوت های ژنتیکی میان میمون و انسان
تکامل گرایان ادعا می کنند که که 98 درصد از ژن های انسان و میمون مشترک هستند (البته تا کنون کاربرد بیشتر ژن ها کشف نشده است)سوالی که پیش می آید این است که اگر 98 درصد ژن های انسان و میون مشترک باشد تمدن میمون ها باید چیزی در حدود 200 سال از تمدن انسان ها عقب تر باشند و مثلا لباس بپوشند شمشیر بازی بکنند حرف بزنند و ... پس چرا وقتی انسان موشک به فضا می فرستند جای تعجب نیست ولی اگر میمونی پوست موز را بکند همه برایش کف می زنند؟
نکته ی جالب این هست که 2 درصد تفاوتی ژنی عددی نیست و ممکن است بین نژاد های مختلف انسانی وجود داشته باشد مثلا بین نژاد سفید یا زرد یا سفید با سیاه و ... 

مثال قورباغه
اگر قورباغه ای را داخل یک مخلوط کن قرار دهیم و سپس آن را مخلوط بکنیم می توانیم بگوییم تمام اجزایی که برای درست شدن یک قورباغه لازم است در این مخلوط وجود دارد اگر این قورباغه را یک میلیارد سال در زیر تشاشات آفتاب قرار بدهیم آیا از ان قورباغه درست می شود؟
تولد جوجه از تخم مرغ هیچ توجیه تکاملی ندارد.

تئوری داروین بر این پایه قرار گرفته است که جانداران از آب به خشکی آمدند و دچار جهش هایی شدند و به زندگی در خشکی ادامه دادند اما سوالی که مطرح می شود این است که بوجود آمدن تخم در ماهی ها و پرندگان هیچ توجیهی ندارد چون بر طبق تئوری تکامل باید اندام های تولید مثلی هم در طول زمان با بقیه ی اندام ها باهم تکامل بیابند اما اندامی مثل تخم اگر از ابتدا تکامل یافته نبود به هیچ دردی نمی خورد و اندام تولید کننده ی آن به عنواع وستیجال بعد ها از کار می افتاد و در نتیجه نسل جاندار از بین می رفت اما اگر از قبل تکامل یافته بود پس وجود خالق هوشمندی در کار هست.

نکته ی جالب این هست اولین موجودی که به یک موجود تخم زا جهش پیدا کرد یا باید نسلش منقرض می شد یا از اول می دانست که باید نطفه ی خود را همراه مواد غذایی لازم در آن تخم ذخیره کند که امکان ندارد چنان جهش بزرگی در یک نسل رخ بدهد که جاندار این ویژگی ها را یکجا کشف کند.

سوال دیگری که مطرح می شود این هست که مرغ یا حیوانات دیگر از کجا می دانند که باید از تخم های خود محافظت بکنند و چگونه بدن مرغ و سایر پرندگان به گونه ای تکامل یافته است که در پاسخ به تخم دمای بدن خود را نسبت به آن تنظیم می کند؟

برسی پرواز پرندگان

تکامل گرایان بر این ادعا هستند که پرندگان از دایناسور ها تکامل یافته اند.امکان اینکه که یک پرنده از تخم یک دایناسور بوجود بیاید صفر است پس در نتیجه باید دایناسور های کوچک در طی زمان توانایی پرواز کردن را کسب کرده باشند و یا سپس پر در آورده باشند اگر هم از ابتدا پر در می آوردند به عنوان اندام زاید آنها را از دست می دادند.

یک انسان در یک ثانیه بیشتر از چند بار نمی تواند دست هایش را به هم بزند اما مگس در یک ثانیه بیشتر از 500 بار هر دو بالش را به هم می زند اگر کوچکترین ناسازگاری بین دوبال وجود داشته باشد این تعادل به هم می خورد چگونه یک مگس می تواند در اثر تکامل این توانایی را کسب بکند؟

زیست شناس انگلیسی بنام وتون روبین می نویسد هر چقدر به کاربرد بالهای مگس پی می برم این را می فهمم که چقدر از لحاظ طراحی حساس و بدون اشکال است از تکه هایی تشکیل شده که با خصوصیات بی اندازه الستیک برای مقاومت در برابر نیروهای مقاوم از الستیکی مناسب می باشد.ساختاری برای رقابت در برابر این سیستم پرواز وجود ندارد از طرفی در ارتباط با این حشره تکامل یافته فسیلی وجود ندارد.

زیست شناس فرانسوی به نام گراس اعتراف می کند که از ریشه ی حشرات هیچ اطلاعی نداریم.


ریشه ی پستانداران

تکامل گرایان ادعا می کنند که دایناسور ها اجداد پرندگان و پستانداران امروزی هستند در حالی که ساختار خزندگان پولکی خونسرد و تخمگذار است در حالی که ساختار پستانداران مو دار خون گرم است و از تولید مثل جنسی تولید مثل می کند تنها پستاندار تخم زا اپاسوم است که امکان ندارد گونه ی حد واسط بین پستانداران و دایناسور ها باشد.

در پستانداران در استخوان چانه یک فک وجود دارد که دندانها بروی آن قرار می گیردند در خزندگان سه استخوان.

همچنین ادعای تکامل گرایان این است که در خزندگان یک استخوان در گوش میانی وجود دارد در پستانداران سه استخوان تکامل گرایان بر این ادعا هستند که که این اندام تکامل یافته سوال این است که اگر موجود از یک استخوان بخ سه استخوان میانی تکامل یافته جرا شنوایی خود را از دست نداده؟

راجر لوئس فسیل شناس تکامل گرا اعتراف می کند که هنوز بشر نمی داند پگونه از خزنده به پستاندار موجودات تکامل یافته اند.

همچنین جرج گایلرد سیپسون نئوداروینیستی است که اعتراف می کند که در دوران مزوزوئیک بطور ناگهانی پرده نمایش بسته شده و بازیگران جدید به جای بازیگران قدیمی جایگذین شده اند.((خزنده به پستاندار))پدیدار شدن پستانداران هیچ آثاری از خود نداشت

زیست شناسی به نام لومبارد در مجله ی تایم :کسانی که در گروه پستانداران بدنبال رابطه ی تکامل می گردند با یاس و نآمید مواجه خواهند شد.

انتخواب طبیعی


در طبیعت مکانیسمی وجود ندارد که بتواند گونه ها را به یکدیگر تبدیل بکند زیرا چیزی که در طبیعت وجود دارد مجموعه ای از اتم های بی جان است داروین اصل انتخواب طبیعی آن است که وقتی یک موجود قوی بدنبال یک گله آهو می کنند آنها سریعتر می دوند و زنده می مانند که تاثیری از نظریه ی لامارک بروی داروین است.

داستانی که تکامل گرایان بروی آن تاکید می کنند داستان پروانه هایی است که در انقلاب صنعتی در قرن هجدهم به آن تاکیید می کنند کخ در اثر تیره شدن پوست درختان پروانه ها نیز برای شکار نشدن تغیر رنگ داده بودند نکته ی جالب این است که این پروانه ها بعد از مدتی که در منچستر آلودگی کم شده بود به رنگ عادی باز گشته بودند مسلما برای این تغیر باید یک برنامه ریزی در ژن های پروانه وجود داشته باشد که نمی تواند در اثر تکامل بوجود بیایید واین واقعه نمی تواند مصداق بوجود آمدن آهو یا موجودات دیگر باشد.

برسی پیچیدگی ساختار یک چشم

چشم انسان از چهل قسمت مختلف ساخته شده است که همه با هم کار می کنند اگر یکی از این قسمت ها نباشد چشم فایده ای نخواهد داشت مثلا غشای شبکیه ی چشم از یازده لایه تشکیل شده است این لایه ها دارای شبکه های سیاهرگ های خونی است که در تصویر می بینید هچ تکاملگرایی قادر به توجیه این مساله نیست که چشم انسان چگونه پدید آمده است.

مایکل به پرفسور آمریکایی و بیوشیمیست در کتاب خود تحت عنوان جعبه سیاه داروین مثال هایی از پیچیدگی های کاهش ناپذیر آورده است که اندام هایی دارای پیچیدگی کاهش ناپذیر نمی توانند در اثر تکامل پدید آمده باشد.

ماهی ها و دوزیستان

تکامل گرایان تصور می کنند بی مهرگانی که در لایه ی کامبرین دیده شده اند حدود ده میلیون سال پیش به ماهی تبدیل شده اند اما در این مورد نیز هیچ حلقه ی واسطی وجود ندارد

یک دیرین شناس تکاملگرا به نام جرالدتی تاد در پرتو این حقیقت چنین سوالی را مطرح کرده است هرسه زیر شاخه های ماهی استخوانی که در فسیل ها یافت شده اند تقریبا در یک زمان بوده است...آنها چکونه بوجود آمده اند؟...چه چیزی باعث شده که چنین متنوع شوند؟وچرا از نوع اشکال واسطه ای در بین آنها وجود ندارد

رابرت ال کارول مولف کتاب دیرین شناسی و مهره داران و تکامل در کتاب خود نوشته است:ما هیچ فسیل حدواسطی میان ماهی ریپی دیستیان و دوزیست اولیه هم نداریم))

تکامل معجزه ی دگردیسی را توجیه نمی کند.

قورباغه در ابتدا در آب متولد می شود و در آنجا زندگی می کند سپس طی فرآیند دگردیسی وارد خشکی می شودعده ای بر این ادعا هستند که این دو امر بر تکامل دلالت می کنند تنها مکانیسم تکامل جهش است دگرگونی همانند تکامل بطور تصادفی یا جهش رخ نمی دهد.این تغیر در اثر کدهای ژنتیک قورباغه رخ می دهد

همچنین ماهی ها دارای فلس هستند اما دوزیستان فلس ندارند و هیچ گونه ای کشف نشده که صفات بینابین از لحاظ فلس داشتن یا نداشتن داشته باشد.

انفجار کامبرین
 .
عمیق ترین لایه های درونی زمین حاوی قسیل هایی است که حدود 520-530 میلیون سال پیش می زیستند حلزون ها تریلوبیت ها اسفنج ها کرم ها کرم ها ماهی های ژله ای ستاره های دریایی سخت پوستان و سوسن های دریایی هستند

ریچارد موناسترسکی دبیر مجله ی تکاملگرایی است که می پذیرد:نیم میلیارد سال قبل فرم های پیچیده ای از حیوانات را که امروز می بینیم ناگهان ظاهر شدند این زمانها درست در ابتدای دوره ی کامبرین و حدود 550 میلیون سال پیش بود که دریاها با انفجار تکاملی مملو از اولین مخلوقات پیچیده ی زمین شد خانواده ی جانداران فعلی در دوره کامرین نیز وجود داشته و همان گونه از هم متفاوت بودند که امروز هستند.

ریچارد داوکینز کاهن اعظم تکامل می گوید انگار که آنها را بدون هیچ نوع سابقه تکاملی در آنجا کاشته اند.

نکته جالب این است که اشکال حیاتی دوره کامبرین دارای سیستم های پیچیده مانند چشم آبشش سیستم گردش خون و ساختار های پیچیده ی فیزیولوژیک مثل گونه های مدرن بوده اند.

چشم ترپلوبیت گونه ای از دوره ی کامبرین بایک طراحی فوق العاده متشکل از صد چشم کوچک است که هریک از آنها دارای دو لنز بوده اند.

دیدوید راپ استاد زمین شناسی دانشگاه هاروارد می گوید:تریلوبیت ها از چنان طراحی بهینه ای استفاده می کردند که امروزه برای طراحی آن نیازمند یک مهندس اپتیک ورزیده و خلاق هستیم.

خزندگان

برسی دوزیستان و خزندگان نشان می دهد که تفاوت فیزیولوژیک زیادی میان این دو گروه وجود دارد و یک نیمه دوزیست نیمه خزنده شانسی برای زندگی کردن ندارد تکامل گرایان ادعا کردند که فسیل سموریا نوع حدواسطه بین دوزیستان و خزندگان بوده اما اکتشافات بعدی فسیل ها نشان داد خزندگان 30 میلیون سال پیش از سموریا زندگی می کردند.

و مرزهای غیر قابل عبوری بین گونه های خزندگان سوسمارها دایناسور ها و مارمولک ها وجود دارد

تفاوت های اساسی بین پرندگان و خزندگان

تکامل گرایان ادعا می کنند که پرندگان از دایناسور های کوچک درست شده اند و دایناسورها اجداد پرندگان هستند اما دایناسور ها به دلیل ساختار بزرگشان دارای استخوان های ذخیم و تو پر بودند اما پرندگان دارای استخوان های سبک و توخالی هستندخزندگان دارای آهسته ترین سوخت و ساز هستند اما پرندگان دارای بالاترین رکورد در این مورد هستند برای مثال یک پرستوی خانگی می تواند تا 48 درجه سانتیگراد بالا رود اما خزندگان داری کمترین مصرف انرژی هستند همچنین ریه ی پرندگان کاملا متفاوت با ریه ی جانوران داخل خشکی است.خزندگان و پستانداران هوا را از نای وارد ریه می کنند و از همان لوله به بیرون می فرستند اما در پرندگان بصورت یکطرفه است.و سیستم تنفس پرندگان بسیار پیشرفته و در هیچ جاندار دیگری نیست و می توانند تا ارتفاع 8000 متری که اکسیژن رقیق است پرواز بکنند همچنین ساختار پرندگان دارای پر ولی ساختار خزندگان دارای فلس است.

آلن فدوسیا استاد دانشگاه کارولینای شمالی می گوید:خوب من 25 سال است که جمجمه ی پرندگان را مطالعه می کنم اما تابه حال هیچ شباهتی بین آنها ندیدم واقعا ندیدم به عقیده ی من ددپا ها که منشا پرندگان هستند بزرگترین شرمندگی تاریخ دیرین شناسی قرین بیستم هستند.

درخت خانوادگی

درخت خانوادگی تکامل تدریجی میمون به انسان را نشان می دهد و ادعا می کند آسترالوپیتکوس به هوموهابیلیس و آنها نیز به هوموراکتوس تبدیل شده اند و باید ضرورتا پشت سر هم باشند اما چنین ترتیب زمانی وجود ندارند آلن واکر دیرین شناس تکامگرا می گوید شواهدی از شرق آفریگا بدست آمده است که نشان می دهد تعدادی از آسترالوپیتکوس هم زمان با هوموهابیلیس و بعد با هوموارکتوس زندگی می کردند.

استیفن جی گولد دیرین شناس دانشگاه هاروارد به رغم اینکه یک تکامگراست می گوید:چه بر سر نردبان ما می آید اگر سه نسل انسانی هیچ کدام از یک دیگر مشتق نشده باشند بعلاوه هیچ یک از سه نسل در حیات خود تکاملی از خود نشان نداده اند.

همچنین شواهدی وجود دارد که هوموارکتوس و هوموساپینس از 27000 تا 10000 سال قبل زندگی می کردند
در این لنیک نیز به برسی مراحل تولید جنین انسان پرداختع ایم تا ببینیم چنین سیستمی می تواند در اصر تکامل بوجود آمده باشد؟


http://mmosadegh.blogspot.com/2011/05/blog-post_29.html

 


اشرشیا کلای آیا یک نیروگاه اتمی می تواند در اثر تکامل بوجود بیایید؟

تصویر مربوط به باکتری به نام اشرشیا کلای می باشد که دارای دمی است که باعث می شود باکتری بتواند توسط آن حرکت بکند


این تصویر کامپیوتری شامل جداره خارجی داخلی و میانی استکه از لحاظ تصویر مولکولی به شکل زیر است


این قسمت از باکتری وطیفه ی نگه داشتن سیستم را دارد تا سیستم تکان نخورد


پروتیئن که در وسط rotor قرار می گیرد حالت معمار را دارد و پروتئین های دیگر ساخته شده از داخل حفره ی آن بطرف بالا می آیند و در قسمت بالایی آن قرار می گیرند
 
پس از قرار گرفتن پنج پروتئین روی آن یک سیستم پروتئینی جدید بدورش تشکیل می شود سپس شروع به چیدن آن تا جداره ی خارجی دیواره ی سلولی می کند سپس یک صندلی چهار پایه ی جدیدی برای چیدن آن به سیستم خارجی سلول می آید
 

سپس هوک(سیستم کج)که تشکیل می شود یک صندلی کج پنج پایه ی جدیدی به جای چهار پایه ی قرار می گیرد که اینبار وظیفه دارد پروتئین ها را به جای داخل سلول به خارج از سلول بچیند و به این ترتیب دم اشرشیا کلای ایجاد می شود.


همه ی این سیستم پروتئین است و از اسید آمینه ها تشکیل شده است و اگر بطور درست کنار هم چیده شده باشند امکان ندارد دم درست کار بکند.
نکته ی جالب این است که در قطر یک مو می تواند سه ملیون از این موتور ها قرار بگیرد!
سوال که مطرح می شود این است که اطلاعات ساخته شدن این دم چگونه بوجود آمده است این دم یا باید از روز اول کار می کرد یا به عنوان اندام زاید در پروسه ی تکامل حذف می شود چرا باید یک باکتری اندامی را بوجود بیاورد که در روزهای اول کار نمی کرد؟
قسمتی که مسئول چرخاندن دم این باکتری و تامین انرژی آن است خود چگونه انرژی لازم را برای چرخاندن خود تامین می کند؟توسط اتم های هیدروژن انرژی آن تامین می شود یعنی یک نیروگاه اتمی کامل!آیا یک نیروگاه اتمی می تواند خود به خود پدید بیایید؟لینک
مطالب اخیر گسل ها در قرآن اشاره قرآن به وجود شهرهای غرق شده قرآن و ترمودینامیک و پایستگی انرژی و آنتروپی اشاره قرآن به مکان کم ارتفاع ترین نقطه زمین و پیش بینی شکست ایرانیان از روم اشاره قرآن به نحوه ساخته شدن اهرام مصر ابرنواختر ها در قرآن تشبیه جنین انسان به زالو و اشاره قرآن به آویزان شدن جنین از دیواره رحم کرمچاله ها در قرآن و توضیح علمی معراچ پیامبر اکرم (ص) تئوری ریسمان ها ابعاد کائنات و هفت آسمان در قرآن کریم حرکت و ادغام کهکشان ها در قرآن
کلمات کلیدی وبلاگ کیهان شناسی در قرآن (٤٠) زمین شناسی در قرآن (٢٧) زیست شناسی در قرآن (۱٦) بدن انسان در قرآن (۱٠) جنین شناسی در قرآن (۱٠) قرآن و فیزیک (٧) آناتومی در قرآن (٥) انفجار بزرگ در قرآن (٤) نجوم در قرآن (٤) پزشکی در قرآن (٤) قرآن و تاریخ (٤) قرآن و تکامل (۳) پیشگویی های قرآن (۳) ستارگان در قرآن (۳) جانور شناسی در قرآن (۳) ماه (٢) سیاهچاله ها در قرآن (٢) ابرها در قرآن (٢) گسترش کائنات در قرآن (٢) جدایی قاره ها در قرآن (٢) هفت لایه زمین در قرآن (٢) فروپاشی ستاره گان در قرآن (٢) پیشینه هستی در قرآن (٢) آفرینش کائنات در قرآن (٢) مراحل تشکیل جنین در قرآن (٢) آهن در قرآن (٢) فیزیک در قرآن (٢) نسبیت در قرآن (٢) فواصل ستاره گان در قرآن (٢) کره زمین در قرآن (٢) نقش بادها در بارور کردن ابرها (٢) قرآن و پایان کار خورشید (٢) مرگ ستاره گان در قرآن (٢) حشره شناسی در قرآن (٢) اشاره قرآن به حرکت زمین (٢) ژنتیک در قرآن (٢) اسپرم انسان در قرآن (٢) مغز انسان در قرآن (٢) دایناسور ها در قرآن (٢) بزرگی ستارگان در قرآن (٢) تکامل زمین در قرآن (٢) باران در قرآن (٢) ستاره شناسی در قرآن (٢) تشکیل باران در قرآن (٢) کهکشان ها در قرآن (٢) ابرهای گازی فضا در قرآن (٢) شکل گیری ستارگان در قرآن (۱) به وجود آمدن استخوان ها قبل از تشکیل اندامها (۱) شکل ګیری استخوان های جنین در قرآن (۱) کروی بودن زمین در قرآن (۱) مسطح بودن زمین در قرآن (۱) شکل هندسی کره زمین در قرآن (۱) شهاب ها در قرآن (۱) شهاب سنگ ها در قرآن (۱) اشعه در قرآن (۱) اشعه های ستارگان در قرآن (۱) حرکت انتقالی زمین در قرآن (۱) اشاره قرآن به وجود بخار آب در فضا (۱) پادماده در قرآن (۱) ماده و ضد ماده در قرآن (۱) تغیر قطب های زمین در قرآن (۱) تغیر میدان مغناطیسی زمین در قرآن (۱) مغربین و مشرقین در قرآن (۱) فرگشت در قرآن (۱) تکامل انسان از میمون در قرآن (۱) حرکت کهکشان ها در قرآن (۱) برخورد و ادغام کهکشان ها در قرآن (۱) یازده بعد کائنات در قرآن (۱) تئوری ریسمان ها در قرآن (۱) دلیل اشاره قرآن به هفت آسمان (۱) کرمچاله ها در قرآن (۱) توضیح علمی معراج پیامبر (۱) تشبیه جنین انسان به زالو در قرآن (۱) واژه الْعَلَقَةَ در قرآن (۱) اشاره قرآن به آویزان شدن جنین ز دیواره رحم (۱) ابرنواختر ها در قرآن (۱) انفجار های ابرنواختری در قرآن (۱) نحوه ساخته شدن اهرام مصر در قرآن (۱) اهرام مصر در قرآن (۱) پست ترین نقطه زمین در قرآن (۱) پیش بینی شکست ایران از روم در قرآن (۱) قانون دوم ترمودینامیک در قرآن (۱) آنتروپی در قرآن (۱) باستان شناسی در قرآن (۱) شهرهای غرق شده در قرآن (۱) گسل ها در قرآن (۱) رانش زمین در قرآن (۱) لایه های زمین در قرآن (۱) شکاف در فضا (۱) سوره دخان (۱) خون در قرآن (۱) تعداد ستارگان در قرآن (۱) کوهها در قرآن (۱) زمین لرزه در قرآن (۱) نقش کوهها در جلوگیری از زمین لرزه در قرآن (۱) خزندگان در قرآن (۱) مدار حرکت خورشید و ماه در قرآن (۱) معده در قرآن (۱) ویروس در قرآن (۱) باکتری ها در قرآن (۱) اعجاز ریاضی قرآن (۱) نسبت مساحت خشکی ها و دریاها در قرآن (۱) تخلخل در قرآن (۱) تخلخل سنگ ها در قرآن (۱) پوکی در قرآن (۱) کوه های یخی در قرآن (۱) قطب ها در قرآن (۱) شکل گیری زمین در قرآن (۱) به وجود آمدن زمین در قرآن (۱) آفرینش انسان از خاک در قرآن (۱) مواد سازنده بدن انسان در ستارگان (۱) منشا آبهای زمین در قرآن (۱) فرو رفتن خورشید به چشمه گل تیره (۱) شکل گیری ستاره ها در قرآن (۱) ستاره ها در قرآن (۱) آفرینش نور در قرآن (۱) ماده تاریک در قرآن (۱) انرژی تاریک در قرآن (۱) آسمان نزدیک در قرآن (۱) حرکت زمین به دور خودش در قرآن (۱) پرندگان در قرآن (۱) ارتباط پرندگان با یکدیگر در قرآن (۱) کلاغ ها در قرآن (۱) مراسم تدفین کلاغ ها در قرآن (۱) تعادل میان بخار آب و باران در قرآن (۱) بزرگی جهان در قرآن (۱) بزرگی کیهان در قرآن (۱) کائنات در قرآن (۱) حرکت وضعی زمین (۱) سرعت نور در قرآن (۱) ستاره نترونی در قرآن (۱) تپ اختر در قرآن (۱) نازل شدن آهن (۱) نظریه نسبیت در قرآ« (۱) کوازار ها در قرآن (۱) طوفان های مریخ (۱) انبساط جهان در قرآن (۱) جدا شدن زمین از آسمان در قرآن (۱) مکان دروغگویی در مغز (۱) مناظره داوکینز و کالینز (۱) اثبات علمی وجود خدا (۱) تشکیل رعد و برق در قرآن (۱) تشکیل آذرخش در قرآن (۱) حرکت ماه در قرآن (۱) چرخش ماه (۱) سیستم دفاعی مورچه ها (۱) سیستم ارتباطی مورچه ها (۱) منی در قرآن (۱) نطفه انسان در قرآن (۱) عصب بینایی و شنوایی در قرآن (۱) پوست انسان در قرآن (۱) سیستم عصبی بدن انسان در قرآن (۱) نبود اعصاب گرمایی در پوست (۱) قلب انسان در قرآن (۱) اتساع زمان در قرآن (۱) بیگ کرانچ در قرآن (۱) انقباض بزرگ در قرآن (۱) پایان کار جهان در قرآن (۱) ستاره دنباله دار هالی در قرآن (۱) ستاره های نترونی (۱) تاریکی فضا در قرآن (۱) سوخت ستارگان در قرآن (۱) جهان های موازی در قرآن (۱) جهان های موازی در حدیث (۱) جهان های دیگر (۱) اشاره قرآن به وجود dna (۱) اشاره قرآن به پس گرفته شدن مواد زاید جنین توسط رحم (۱) جفت جنین در قرآن (۱) پاسخ به ایراد های وارد شده به قرآن (۱) اشاره قرآن به معلق بودن زمین و سیارات (۱) عدد اتمی آهن در قرآن (۱) قرآن و شیمی (۱) اشاره قرآن به وجود کروموزوم xy (۱) تعین جنسیت جنین در قرآن (۱) به فضا رفتن انسان (۱) اختراع وسایل نقلیه در قرآن (۱) انرژی اتمی در قرآن (۱) انرژی هسته ای در قرآن (۱) نابود شدن ستاره گان (۱) نابود شدن خورشید (۱) قرآن و اتم (۱) وجود اتم در قرآن (۱) آب در قرآن (۱) بوجود آمدن حیات در آب (۱) انتقال حیات از آب به خشکی (۱) تغیر اندازه بدن حیوانات در قرآن (۱) حرکت خورشید در قرآن (۱) فتوسنتز گیاهان در قرآن (۱) رسیدن تعداد کمی از سلول های جنسی مرد به سلول تخمک (۱) پراکنده شدن اسپرم در رحم زنان (۱) انتخاب طبیعی در قرآن (۱) جدایی دریا ها در قرآن (۱) مرز میان آب شور و شیرین در قرآن (۱) سرخ شدن آب دریاها در قرآن (۱) ریچارد داوکینز (۱) پیش بینی قرآن در مورد سالم ماندن بدن فرعون (۱) انعکاس نور خورشید توسط ماه (۱) تاریکی های دریا در قرآن (۱) امواج دریا در قرآن (۱) ملکه زنبور عسل در قران (۱) قرآن و مرگ ستاره گان (۱) بادهای بارور کننده در قرآن (۱) کاهش ابعاد کره زمین در قرآن (۱) بادها در قرآن (۱) سیستم ایمنی بدن انسان در قرآن (۱) گولبول ه ای سفید در قرآن (۱) متراکم شدن زمین در قرآن (۱) نبودن اکسیژن در بیرون از زمین (۱) اتمسفر زمین در قرآن (۱) جو زمین در قرآن (۱) لایه ازون در قرآن (۱) نردبان های شنوایی در قرآن (۱) پرده های جنینی (۱) لایه های جنینی (۱) کیسه های جنینی (۱) تقسیم سلولی (۱) نسبیت انیشتین (۱) آسمان شبکه ای شکل (۱) اجرام فضایی در قرآن (۱) ستون های آفرینش (۱) star nurserys (۱) تشکیل شدن ستارگان از گاز داغ (۱) پدیده های فضایی در قرآن (۱) نابودی ستاره گان در قرآن (۱) لایه لایه بودن زمین (۱) فرو رفتن لایه اقیانوسی به زیر لایه قاره ای (۱) گیاه شناسی در قرآن (۱) انگشت نگاری در قرآن (۱) سحاب چشم گربه(cat’s eye nebula) (۱) سوره حدید (۱) زنبور عسل در قرآن (۱) عذاب های الهی (۱) مدارها در قرآن (۱) هفت لایه جو در قرآن (۱) اتم (۱) کلروفیل (۱) خورشید (۱) مریخ (۱) اعجاز عددی قرآن (۱) هالی (۱) سبزینه (۱) معراج پیامبر (۱) شکافت هسته ای (۱) عبدالعلی بازرگان (۱) سفر به ماه (۱) شیمی در قرآن (۱) جهان های موازی (۱) موریس بوکای (۱)
دوستان من زندگی،محیط زیست،انرژی اگر به اسلام شک داری + عکس اعجاز علمي در قرآن و حديث ۩ گل یا پوچ ۩ دنیــای علم و اطلاعات(از اون خوگشلاش) کشکول بشیر quranmiracles Science in The Qur'an The Shooting Stars (Shahab) Quran Miracle is confirmed by Science! miraclesofthequran Speed of Light ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب