آسمان شبکه ای شکل در قرآن

این تصویر مربوط به قسمت های باقیمانده از مراحل اولیه خلقت کائنات و توزیع ماده در جهان است تصویر ماحصل شبیه سازی ویرگو (VIRGO) است.

این بافت از بیلیون ها شاهراه متصل به هم تشکیل شده است دانشمندان می گویند این بافت یکی از مهمترین کشف های قرن بیست و یکم است.

دانشمندان با استفاده از بزرگترین نرم افزار الکتریکی تصویر کوچکی از این فلک را ترسیم کردند ونتایج بسیار شگفت انگیز بودند.

خداوند در  قرآن کریم در سوره الذاریات آیه 7 به این نکته اشاره کرده است:

قسم به آسمان دارای چینها و راهها

/ 1 نظر / 23 بازدید
GNI

پیامک بخون، پول بگیر، 100% واقعی و کاملا رایگان یک سیستم تبلیغاتی نوین است که هدف آن استفاده از پیامک که امروزه کاربرد زیادی نزد مردم دارد، جهت ایجاد یک گستره تبلیغاتی میباشد. تفاوت عمده inPersia با سیستم ها و شرکت های دیگر نظیر اپراتورهای تلفن همراه این است که ما پس از کسب اجازه از سوی کاربرانمان برای آنها پیامک های تبلیغاتی ارسال میکنیم، و پیامک های ارسالی مرتبط با علایق، سن، شغل و ... کاربر است. همچنین ما سهم قابل قبولی از مبالغ دریافتی جهت تبلیغات را به حساب کاربران واریز میکنیم! با عضویت در سیستم و فعال سازی اکانت خود، به ازای هر پیامکی که برای شما ارسال میشود، مبلغی به حساب شما در سایت افزوده میشود. که میتوانید این مبلغ را پس از رسیدن به حدنصاب دریافت نمایید. کلیه جوایز (قرعه کشی) و مبالغ پرداختی توسط شرکت اینسا (به شماره ثبت 383296) تضمین گردیده است. با عضویت از طریق لینک ما در قرعه کشی کارت شارژ شرکت نمایید، برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید: http://www.gammanetint.blogfa.com/post-59.aspx