پیشگویی قرآن کریم از وضعیت امروز و نزدیک شدن قیامت

در آیات اول و دوم و سوم سوره الحج خداوند به زیبایی شرایط امروز جهان را در 1400 سال قبل پیشگویی کرده است که در این پست قصد داریم به برسی این پیشگویی بپردازیم:

در آیه دوم از سوره الحج نوشته شده است:

روزی که آن را می‏بینید مادران شیرده، کودکان شیرخوارشان را فراموش می‏کنند، و هر بارداری جنین خود را بر زمین می‏نهد و مردم را مست می‏بینی، در حالی که مست نیستند، ولی عذاب خدا شدید است!


در آیه سوم نوشته شده است :

و برخى از مردم در باره خدا بدون هیچ علمى مجادله مى‏کنند و از هر شیطان سرکشى پیروى مى‏نمایند

حال به آیه اول باز می گردیم

ای مردم از پروردگارتان بترسید که زلزله رستاخیز امر عظیمی است.

به راستی به چه اندازه میزان استفاده از شیر خشک و سقط جنین و وقوع زلزله ها بیشتر و بیشتر شده است و بشریت به چه اندازه ای به روز قیامت وعده داده شده نزدیک تر شده است؟

 لطفا برای دنبال کردن مطالب ما از طریق فیسبوک صفحه ما را لایک بزنید.

/ 6 نظر / 332 بازدید
آسان نشر

دوست هنرمند عزیز با سلام و عرض ادب از شما دعوت می شود تا کتاب دلنوشته های خود را در کشور آمریکا جهت عرضه جهانی منتشر نمایید. به طور خلاصه شما می توانید با کمک امکان نشر جهانی آثار ارزشمند هنری فرهنگی، احساسات و افکار خود را در قالب کتاب، موسیقی و فیلم در آمریکا و اروپا منتشر نموده و آنها را از طریق شبکه عرضه معتبر بین المللی مانند وب سایت آمازون به همه علاقه مندان در سراسر جهان معرفی نمایید. در نهایت تقاضا داریم با لینک به ما این تسهیلات را با عنوان نشر جهانی کتاب موسیقی و فیلم ایرانی به دیگر دوستان فرهیخته خود نیز معرفی نمایید. با احترام فراوان آسان نشر تسهیلات نشر جهانی آثار ارزشمند ایرانی www.asanashr.com

خیلی از این کسایی که شما کافر و ضد خدا میدونید حرفشون این هست که خدا را نمیشه با منطق ثابت کرد برای همین قبول ندارند. حالا شما هر طور که دوست داری این کتاب را تفسیر کن وقتی اصل دین اثبات شدنی نباشه چه فایده داره؟

علی

فوری برو پیش دکتر

حسن

ممنون که عکس خداهای واقعی(داوکینز و هاوکینگ)رو گذاشتی

ensan

in aie ar mord ghiamate az dorostie tafsiri ke kardin motmaenin

تبریک میگم بهت آبروی قران رو بردی برو به سایت زیر

http://shahvani.com/topics/خدمات-اسلام-به-جهان